Vyzkoušeli jste naše novinky?

I tohle léto jsme byli hodně aktivní a připravili jsme pro vás čtyři nové směsi. Všechny u Vás zaznamenaly velký úspěch.

Jako první jsme v květnu do oběhu pustili Koření na svíčkovou. Ačkoliv jsme tuto směs připravovali speciálně pro českou národní specialitu, tak se velmi dobře osvědčila při přípravě různých smetanových omáček a krémových polévek. 

\n\n

Druhý produkt doplnil náš sortiment asijských směsí. Tandoori Masala je světoznámé koření, které si v řadách našich zákazníků našlo své zalíbení. Vždyť ozvláštnit letní grilování tímto kořením stálo za to. 

\n\n

Poslední dvě novinky jste si vyprosili sami. Již delší dobu jste nás žádali, abychom připravili nepikantní grilovací koření, které by jste mohli používat při barbecue s Vašimi ratolestmi. Vzali jsme to jako výzvu a připravili rovnou směsi dvě. Medvědí gril byl jasnou volbou kvůli stoupající oblibě medvědího česneku v českých kuchyních. Naopak Mátaharry jsme pojali jako netradiční směs s mátou. Odezva z vaší strany nám ukázala, že tato volba byla více než zdařilá. 

\n\n

I na podzim a před Vánoci přineseme několik novinek, o kterých Vás samozřejmě budeme informovat.