Davídkovo koření - O nás

Naše vize - maximální chuť a kvalita !

Když jsme v roce 2010 vstoupili na český trh s našimi prvními produkty, měli jsme jasnou vizi přinést zákazníkům opravdu poctivé koření, koření bez soli, glutamátu a chemických konzervantů, které lidé ocení jako kvalitní a poctivá dochucovadla.

Realita nakonec předčila všechna očekávaní a Davídkovo koření se v průběhu let stalo součástí mnoha českých kuchyní. A že kvalitní koření dělat umíme, dovídáme se nejen z Vašich ohlasů, ale získali jsme i pět odborných ocenění: Česká chuťovka 2011, Česká chuťovka 2013, Dětská chuťovka 2013, Chuť Jižní Moravy, a také Vím co jím.

Abychom mohli být dlouhodobě úspěšní, jako prvořadý úkol jsem si vytýčili kvalitu našich produktů. Vstupní dodavatele koření i bylinek pečlivě vybíráme a kontrolujeme, všechny směsi pak připravujeme dle našich originálních receptur.

V začátcích jste naše produkty mohli najít pouze na farmářských trzích, dnes máme 3 vlastní značkové prodejny a několik partnerských prodejen v České republice a na Slovensku. Své stále zákazníky máme také v Německu a v Polsku, postupně získáváme i další destinace.

Na základě vzrůstající poptávky a v rámci rozšíření sortimentu jsme do nabídky zařadili také originální bylinné kůry.

 

Tuto produktovou řadu pro Davídkovo koření výhradně připravuje paní PharmDr. Greta Zítková, jež si svou kvalitou a účinností získává u všech zákazníků velmi vysoké renomé.

Jsme si vědomi své odpovědnosti pod značkou Davídkovo koření přinášet kvalitní produkty. Právě proto se snažíme "neusnout na vavřínech", neustále pracovat a zlepšovat se, nejlepší odměnou nám je pak spokojený zákazník.

Věříme, že zde naleznete spoustu inspirativních myšlenek pro vaše kulinářské umění či potřebné bylinné kůry a i vy se stanete jedním z našich pravidelných a spokojených zákazníků...

...přejeme pevné zdraví a dobrou chuť!