Sortiment / Masa

Magická chuť masa...

Archeologické nálezy ukazují, že historie tepelné úpravy masa je stejně dlouhá, jako je historie užívání ohně člověkem. Při vaření, pečení nebo grilování je Davídkovo koření ten nejlepší pomocník.

Pokud je kuchyně nejen Vaší potřebou, ale i koníčkem, jistě postupem času naleznete potěšení v jemné originalitě a experimentálních praktikách Vámi podávaných krmí...

Neváhejte vyzkoušet naši nejprodávanější směs Davídkovo pečené kuře. Osvědčená Vepřová pečeně promění i obyčejný bůček v nepřekonatelnou delikatesu. Pokud se chystáte grilovat, zvolte směs Gril Rožeň nebo Country.

Na dětskou grilovačku jsme speciálně namíchali směs Máta harry, která je neostrá a našim ratolestem velice chutná. I milovníci cizokrajné kuchyně si přijdou na své. V našem sortimentu naleznou různé druhy koření např.: Kari, Adžiku nebo velmi populární Řecký Gyros.

Naše koření i směsi jsou zpracována dle nepřísnějších norem kvality s maximální péčí o chuť, vůni a Váš dokonalý požitek z jídla, vždy bez soli či jakýchkoli chemických dochucovadel...

Věříme, že s používáním našeho koření naleznete nový rozměr požitku a novou radost do života...

Přejít do e-shopu

DODÁ ENERGII I CHUŤ DO ŽIVOTA...